MARTYNA

Subtelna i delikatna, ale jednak to tylko pozory – potrafi zgotować niezły łomot na swoich sztandarowych „BOOTCAMPACH”. Jednocześnie specjalizuje się też w spokojniejszych dziedzinach zajęć grupowych, ceniona za swoje „PIŁKI” oraz „TRXy”. Perfekcjonistka – dostrzeże i profesjonalnie skoryguje każdy Twój błąd techniczny. Działa również jako trenerka personalna. W naszej ekipie od początku swojej i naszej kariery za co jesteśmy Jej bardzo wdzięczni. Poza zajęciami grupowymi Martnę możesz również spotkać na siłowni … ale pamiętaj : Martyna nigdy nie odpuszcza!

DOROTA

Dorota to Dorota… Każdy, kto ją poznał wie o czym tu mowa. Szalona i roztargniona ale jednocześnie bardzo konsekwentna i poukładana. Wie czego chce a co równie ważne wie, czego chcesz Ty (i to lepiej niż Ty sama:)). Kocha biegi, kocha góry – nie kocha za to asfaltu. Jest z nami praktycznie od samego początku istnienia klubu, miała i ma duży wpływ na to jaka modelarnia jest dziś. Kocha rozmawiać lecz często brak jej czasu (leci pobiegać) W klubie prowadzi pełną gamę zajęć : od statecznego stretchingu przy świecach przez zajęcia plenerowe „modelarnia biega”aż do mocnych zajęć typu BPU. Razem z Martyną znane z publicznego katowania ludzi w różnych popularnych punktach miasta – imprezy BOOT W PLENERZE. Dorota również realizuje się jako trenerka personalna – ale to już zupełnie inna historia…

EWA

Niewielka a jednak wielka – profesjonalna triathlonistka czyli 3 w jednym (w jednej). Z drugiej strony Ewa i trening to w zasadzie jedno – w przerwach między własnymi treningami trenuje z Wami. To niewiarygodne, że Ewa zaraz po morderczych zawodach przeobraża się na naszej sali w .. baletnicę (FIT BALET) by po chwili wyciskać z Was siódme poty na zajęciach np. TURBO SPALANIE. W modelarni mamy przyjemność pracować z Ewą od 2016 roku jednak jest ona bardzo doświadczoną instruktorką mającą wieloletnie doświadczenie w klubach fitness w innych częściach kraju.Uśmiechniętą Ewę możecie spotkać poza zajęciami grupowymi również na siłowni gdzie chętnie służy Wam swoją wiedzą oraz udziela się jako trenerka personalna. Jeśl szukasz pozytywnej motywacji to dobrze trafiłaś.

ASIA P.

Asia trafiła do nas jako instruktorka siłowni pod koniec 2015r. Wiedzieliśmy, że jest doświadczoną zawodniczką karate i raczej ze sztukami walki wiązaliśmy jej przyszłość w klubie . Jednak Asi dalsza modelarniowa kariera potoczyła się troszkę inaczej i bardzo błyskawicznie, chyba najbłyskawiczniej jak się da :). Po kilku miesiącach pracy szybko awansowała i dziś jest cenioną i lubianą specjalistką od zajęć grupowych, jej TRXy są zawsze pełne a grono zadowolonych klientek rośnie z dnia na dzień. Głodna wiedzy stale się szkoli i doskonali swój warsztat. Uwielbiana na siłowni – o jej piętnastominutówkach krążą już ponoć legendy. Asia to również trenerka personalna, kto miał okazję trenować z „Pocahontas” wie na czym polega jej fenomen.

ASIA SZ.

Asia to specjalistka od PILATESU, jest doświadczoną i bardzo profesjonalną instruktorka nie bojąca się eksperymentów. Swoją karierę w modelarni buduje od 2012r i jest otoczona szerokim gronem wielbicielek. Pomogła już wielu osobom, które dzięki jej zajęciom odzyskały sprawność i wiare w siebie. Na zajęcia Asi uczęszcza pełen wachlarz klientek : od osób z problemami ruchowymi po zupełnie zdrowe aktywne sportowo osoby. Ona wie jak „sprzedać” pilates, dzięki niej wiele w Was dowiedziało się, że jest to chyba najważniejsza z dziedzin fitnessu i sportu w ogóle. Asia mówi, że „Bez pilatesa nie ma fitness(a)” Ostatnio nieobecna przez kilka miesięcy ze względu na ważne sprawy rodzinne (gratulacje) – teraz powraca i w miarę jak mała Zosia będzie dorastać Asi będzie coraz więcej. Asia to również fantastyczny trener personalny – wiemy bo sami korzystamy z jej usług :)

KASIA R.

Kasia to taka fitness – instytucja. Wszechstronnie wykształcona instruktorka, która sama również zajmuje się szkoleniem instruktorów fitness. Jej ogromne doświadczenie oraz elastyczność sprawia, że doskonale odnajduje się prawie we wszystkich dziedzinach fitness. Miłośniczka świadomego, „nieśpiesznego” fitnessu, kocha pilates ale również dziedziny taneczne i choreograficzne. Kobieta wesoła o wielu pasjach , każdą wolną chwilę spędza w górach lub w powietrzu, wspinaczka , paralotnie , wyprawy to jej żywioł. Choć kalendarz Kasi jest napięty do granic możliwości znajduje również czas na zajęcia personalne. Kasia Cię poruszy!

DOROTA SZ.

Absolwentka filologii polskiej, która porzuciła wyuczony zawód na rzecz pasji do fitness i od kilku lat spełnia się zawodowo jako instruktorka fitness oraz trener personalny. Zawód trenera to dla niej dużo więcej, niż praca – to jej styl życia, największa miłość, bez której nie wyobraża sobie ani jednego dnia.Pasjonatka i specjalistka w choreografii na stepie na poziomie podstawowym oraz zaawansowanym, która nieustannie podróżuje po kraju i zagranicy poszukując inspiracji u światowej klasy prezenterów. Na jej zajęciach nigdy nie zabraknie uśmiechu, a swoją pasją do fitnessu zarazi każdego!

MARIOLA

Mariola to chyba najweselsza dziewczyna w naszym klubie. Kto raz słyszał jej zaraźliwy śmiech wie o czym mowa. Jest instruktorką siłowni oraz zajęć grupowych. Jej temperament sprawia, że nawet sceptycznie nastawione do ćwiczeń klientki otwierają się i czerpią przyjemność z wykonywanych ćwiczeń. Niezwykle sumienna w swojej pracy, stale podnosi swoje kwalifikacje oraz wiedzę zawodową. Wierzcie lub nie ale są klientki, które dostosowują swój termin treningu na siłowni do godzin pracy Marioli – lepszej rekomandacji nie potrzeba. Dodatkowym smaczkiem jest to, że Mariola jest wychowanką Kasi Raczek.

EWELINA

Instruktorka siłowni, która temat gubienia kilogramów zna od podszewki. W naszym klubie prowadzi pilotażowe zajęcia GruBsza Sprawa dla Pań borykających się z problemem otyłości. Na podstawie własnych doświadczeń związanych z walką z nadwagą inspiruje i motywuje innych do pozytywnych zmian, a sama nieustannie poszerza swoją wiedzę i zdobywa doświadczenie. Sztanga, bieżnia, kettle, hantelki, trx-y to jej świat i styl życia. Oczywiście zawsze w towarzystwie dobrej muzyki

AGNIESZKA

Z wykształcenia socjolog, z miłości nauczycielka jogi. Praktykuje od 9 lat, uczy od czterech, stale się szkoląc, szukając wiedzy i inspiracji zarówno w klasycznych odmianach jogi, jak i w bardziej nowoczesnych formach. Uwielbia swoją pracę i nie zamieniłaby jej za żadną inną.