Plan zajęć

Wybierz zajęcia dla siebie

W razie wątpliwości zapytaj swoją trenerkę wprowadzającą, recepcję lub wyślij wiadomość (messenger , mail lub czat z dołu strony).

Zarezerwuj swój udział w wybranych zajęciach.

Specjalistyczne

Lekkie

Średnie

Mocne

Bardzo mocne

Godz
PONIEDZ.
WTOREK
ŚRODA
CZWARTEK
PIĄTEK
SOBOTA
NIEDZ.
7:00
BOOTCAMP
Doris 7:00-7:50 / Sala 1
BRZUCH JAK SKAŁA
Doris 7:00-7:50 / Sala 1
7:30
JĘDRNE CIAŁO
Mariola 7:30-8:20 / Sala 1
JĘDRNE POŚLADKI
Doris 7:30-8:20 / Sala 1
PILATES STRETCHING
Gosia 7:30-8:20 / Sala 1
TRENING FUNKCJONALNY (FACTS)
Dorota Sz 7:30-8:20 / Sala 2
8:00
ROWERY + BRZUCHY
Doris 8.00 do 8.50 sala 1
ROWERY+BRZUCHY
Doris 8:00-8:50 / sala 1
8:30
TURBO SPALANIE
Mariola 8.30 do 9.20 /sala 1
FITBALET
Ewa 8:30-9:20 / Sala 2
BRZUCH POŚLADKI UDA
Doris 8:30-9:20 / Sala 1
BODY BALL (piłki)
Gosia 8.30 do 9.20 / sala 1
JOGA
Agnieszka 8:30-9:20 / Sala 2
PODSTAWY PILATES
Asia Sz 8.30 do 9.20 sala 2
9:00
ROWERY + BRZUCHY
Doris 9.00 do 9.50 sala 1
ROWERY + BRZUCHY
Doris 9.00 do 9.50 sala 1
ROWERY+SZTANGI
Asia P. 9:00-9:50 / sala 1
ZDROWY KRĘGOSŁUP
Ania 9:00-9:50 / sala 1
9:30
PILATES
Asia Sz. 9:30-10:20 / sala 1
PILATES
Asia Sz. 9:30-10:20 / sala 1
ROWERY+BRZUCHY
Doris 9:30-10:20 / sala 1
TRENING DNA MIEDNICY
Ela 9:30-10:20 / sala 2
HIIT
Kasia W 9:30-10:00 / sala 2
10:00
PILATES STRETCHING
Doris 10:00-10:50 / sala 1
ZGRABNA SYLWETKA
Asia P. 10:00-10:50 / sala 1
BRZUCH POŚLADKI UDA
Katarina 10:00-10:50 / sala 1
10:30
AKTYWNA CIĄŻA
Asia P. 10:30-11:20 / sala 1
AKTYWNA CIĄŻA
Asia P. 10:30-11:20 / sala 1
TABATA ZE STRETCHINGIEM
Ola 10:30-11:20 / sala 2
11:30
AKTYWNA MAMA
Asia P. 11:30-12:20 / sala 1
AKTYWNA MAMA
Asia P. 11:30-12:20 / sala 1
15:30
HIIT
Asia P. 15:30-16:00 / sala 1
16:00
BRZUCH POŚLADKI UDA
Jola 16:00-16:50 / sala 1
ZGRABNA SYLWETKA
Ewelina 16:00-16:50
ROWERY+BRZUCHY
Doris 16:00-16:50 / sala 1
BRZUCH POŚLADKI UDA
Doris 16:00-16:50 / sala 1
BODY BALL (piłki)
Mariola 16:00-16:50 / sala 1
16:15
PILATES TRX
Asia Sz. 16:15-17:05 / sala 2
16:30
PILATES TRX
Asia Sz. 16:30-17:20 / sala 2
MEGASPALANIE (HIT FACTS)
Dorota Sz. 16:30-17:20 / Sala 2
17:00
TRENING OBWODOWY
Paulina 17:00-17:50 / sala 2
PILATES
Doris 17:00-17:50 / sala 1
TURBOSPALANIE
Asia P. 17:00-17:50 / sala 1
BODY BALL
Ewelina 17:00-17:50 / sala 1
JĘDRNE CIAŁO
Mariola 17:00-17:50 / sala 1
17:30
TRX SPALANIE
Asia P 17.30 do 18.20 sala 2
POWER DANCE
Dorota Sz. 17:30-18:20 / sala 2
BRZUCH JAK SKAŁA
Doris 17:30-18:20 / sala 2
FITNESS DLA NASTOLATEK
Marta 17:30-18:20 / sala 2
ZDROWY KRĘGOSŁUP
Ania 17:30-18:20 / sala 2
18:00
PILATES
Asia Sz. 18:00-18:50 / sala 1
BRZUCH POŚLADKI UDA
Doris 18:00-18:50 / sala 1
PILATES
Asia Sz. 18:00-18:50 / sala 1
TRENING OBWODOWY
Asia P. 18:00-18:50 / sala 1
BRZUCH POŚLADKI UDA
Doris 18:00-18:50 / sala 1
18:30
TABATA ZE STRETCHINGIEM
Asia P. 18:30-19:20 / sala 2
MEGASPALANIE
(HIT FACTS)

Dorota Sz. 18:30-19:20 / sala 2
GRUBSZA SPRAWA
Ewelina 18:30-19:20 / sala 2
TRX
Kasia W 18:30-19:20 / sala 2
GRUBSZA SPRAWA
Ewelina 18:30-19:20 / sala 2
19:00
BODY BALL (piłki)
Ewa 19:00-19:50 / sala 1
BOOTCAMP
Mariola 19:00-19:50 / sala 1
STEP
Dorota Sz. 19:00-19:50 / sala 1
ZGRABNA SYLWETKA
Asia P. 19:00-19:50 / sala 1
ROWERY+BRZUCHY
Doris 19:00-19:50 / sala 1
19:30
TRX SPALANIE
Asia P. 19:30-20:20 / sala 2
MOBILITY
Kasia W. 19:30-20:20 / sala 2
TRX SPALANIE
Asia P. 19:30-20:20 / sala 2
PILATES STRETCHING
Gosia 19:30-20:20 / sala 2
ZGRABNA SYLWETKA
Ewelina 19:30-20:20 / sala 2
20:00
ROWERY
Adam 20:00-20:50 / sala 1
ROWERY+BRZUCHY
Ewa 20:00-20:50 / sala 1
BOOTCAMP
Kasia W. 20:00-20:50 / sala 1
STEP PARTY
Dorota Sz. 20:00-20:50 / sala 2
20:15
ROWERY
Adam 20:15-21:05 / sala1
21:00
Close Menu