NAJBOGATSZY PLAN ZAJĘĆ
6 dni w tygodniu, od rana do wieczora
studio treningu personalnego dla kobiet
Trening w jakości premium
Siłownia dla kobiet
Z opieką instruktorki
ZAJĘCIA dla pań w każdym wieku
U nas nie ma ograniczeń!
Grubsza sprawa
aktywna ciąża
Poprzedni
Następny

FAQ - typowe pytania

Modelarnia to klub dla kobiet, mamy tutaj najbogatszą ofertę zajęć grupowych (ponad 100x w tygodniu), starannie dobraną kadrę instruktorską, całą otoczkę dostosowaną do damskich potrzeb (BODY MED gabinety kobiecego ciała, sauny dla Pań, damskie imprezy, treningi personalne) Dodatkowo w ramach członkostwa otrzymujesz jeden darmowy masaż w miesiącu (wraz z poradą diagnostyczną) , jedną wizytę dietetyczną, członkostwo w programie zniżek M+, stałą opiekę instruktorki wprowadzającej (dla każdej nowej klientki), która będzie monitorować Twoje postępy, pomagać w osiągnięciu sukcesu

Modelarnia znajduje się na ul 1Maja 26. Wjazd naprzeciwko biurowca AQUA, pożniej należy kierować się strzałkami (najwyższy budynek na wprost (2.piętro)

Tak posiadamy 2 parkingi – bezpośrednio przed wejściem dostępny całą dobę oraz parking znajdujący się bliżej wjazdu (dostępny od godz 16:30 do 23:00) Zachęcamy do korzystania z pierwszego wolnego miejsca po drodze.

Instruktorka wprowadzająca to Twój opiekun. Pomaga od samego początku osiągnąć cel, odpowiednio dobierać trening, zajęcia, dokonuje pomiarów, analiz i dba o Twoje dobre samopoczucie. Możesz spodziewać się telefonu bądź maila, najprawdopodobniej zostaniecie też dobrymi koleżankami:)

Dowolny lekki strój sportowy oraz sportowe buty zamienne (halowe), przyda Ci się również ręcznik oraz coś do picia (można kupić bezpośrednio przed treningiem w recepcji)

Bardzo często spotykamy się z tym pytaniem. Oczywiście, że tak! Najlepiej jeśli śniadanie zjesz przynajmniej godzinę przed ćwiczeniami i nie będzie to nic wielkiego. Najlepszy będzie lekki posiłek węglowodanowy. Uwaga ! Pamiętaj żeby zaraz po treningu zjeść następny posiłek (do 15 min) inaczej Twój trening straci sens (organizm zacznie „zjadać” tkankę mięśniową oraz odkładać tłuszczową. Polecamy zdrowe posiłki potreningowe SWEETFIT.

Bodymed to sąsiadujące z klubem gabinety gdzie każda kobieta znajdzie kompleksowe rozwiązania dla swojego ciała. Najskuteczniejsze sposoby modelowania sylwetki, likwidacji cellulitu, rehabilitacja, gabinety masażu, sauny dla kobiet, trening dna miednicy i wiele więcej. Prowadzony przez fizjoterapeutki specjalizujące się w problemach kobiecych.

Tak, w modelarni znajduje się specjalna wydzielona strefa „personal box” gdzie pod okiem naszych certyfikowanych instruktorek możesz osiągać najlepsze, spersonalizowane rezultaty. Ćwiczymy indywidualnie bądź w grupach do 3 osób (znajdź chętne koleżanki i ciesz się najlepszą motywacją i przystępną ceną). Treningi personalne to usługa premium (za dodatkową opłatą – patrz cennik).


Tak, w ramach zajęć i siłowni honorujemy karty Multisport (Benefit System), Fit Profit, Ok System (poza zajęciami specjalistycznymi).

Tak, Twoja instruktorka będzie Cię regularnie ważyć i analizować a Twoje wyniki wprowadzać do internetowego panelu (będziesz mieć pełen podgląd).

To specjalna, jedyna w mieście grupa motywacyjno-treningowa dla kobiet borykających się z problemem poważnej nadwagi. Są to zajęcia tzw. „specjalistyczne” – obowiązuje na nie inny karnet (nie trzeba natomiast wykupywać standardowego członkostwa). Zajęcia prowadzi Ewelina Warchoł – nasza instruktorka, która sama przeszła drogę od osoby bardzo otyłej do wysportowanej. Jej świadectwo oraz wrażliwość na Wasze problemy sprawi, że sukces będzie w zasięgu ręki. Do dzieła!

Oczywiście ! W modelarni odbywają się zajęcia specjalistyczne „AKTYWNA CIĄŻA” prowadzone przez odpowiednio wykształcony personel. Bądź aktywna!

Tak! Tylko u nas znajdziesz zajęcia specjalistyczne AKTYWNA MAMA – przeznaczone dla mam z małymi dziećmi (do roku życia). Najlepsza okazja by aktywnie, blisko malucha spędzić czas jednocześnie pracując nad formą


Tak, oczywiście. W klubie mamy najbogatszy panel zajęć PILATES , ZDROWY KRĘGOSŁUP, TRENING DNA MIEDNICY – wszystko dla Twojego zdrowia.

Nie ma takiego pojęcia, w zajęciach uczestniczą Panie w każdym wieku ! Jeśli masz wątpliwości to nasza instruktorka spotka się z Tobą i zaproponuje najbezpieczniejszy rodzaj zajęć.

Karnet bezterminowy to bezpieczne i wygodne rozwiązanie dla każdej osoby planującej rozpocząć regularną przygodę z fitnessem. Pamiętaj, że tylko regularna aktywność ma sens. Karnet bezterminowy upoważnia do nieograniczonego korzystania z pełnej oferty fitness oraz pozostałych benefitów przeznaczonych dla naszych Członkiń. Karnet bezterminowy można zawsze zamrozić na wypadek dłuższego urlopu, wyjazdu bądź choroby na łączny okres nawet 2 miesięcy (15 zł/mc). Karnet bezterminowy można rozwiązać w każdym momencie bez żadnych konsekwencji z zachowaniem trzymiesięcznego okresu wypowiedzenia.

TAK, ZAPYTAJ RECEPCJĘ O HASŁO.

Klub posiada nowoczesny system wentylacji dodatkowo zabezpieczony filtrami nawiewno wywiewnymi. W okresie grzewczym, dla bezpieczeństwa nie stosujemy tradycyjnego wietrzenia pomieszczeń.

W gabinetach BODYMED znajduje się tradycyjna sauna fińska oraz niskotemperaturowa sauna typu INFRARED (podczerwona).

To nasze studio treningu elektrostymulacyjnego (EMS) jest to najskuteczniejsza metoda szybkiego odchudzania, modelowania, wzmacniania i rehabilitacji, czytaj więcej na www.28minut.pl