Zajęcia

Zajęcia grupowe odbywają się jednocześnie na naszych dwóch salach 230 m2 oraz 180 m2.  Uważnie śledzimy światowe trendy, stale się szkolimy a w naszym składzie #modelarniasuperteam znajdziesz tylko prawdziwe pasjonatki fitness. W naszym menu znajdziesz pełną gamę zajęć od statycznych, mentalnych po mocne zajęcia kondycyjne.

Jeśli jesteś osobą początkującą pamiętaj by wybrać na początek zajęcia łagodne a najlepiej skonsultować to z jedną z naszych instruktorek bądź pracownic recepcji.

Aby zacząć żyć fitnessem warto wyrobić w sobie NAWYK. Jak udowodniono nawyk kształtuje się po około 2,5 miesiącach. To naprawdę niewiele (choć początkowo pomyślisz inaczej). Zależy nam na tym aby Twoja fitnessowa przygoda przebiegała w mądry, przemyślany sposób dlatego ważne żeby odpowiednie zajęcia przeplatać z aktywnością na siłowni oraz nie zapominać o odpowiednim odżywianiu i stylu życia. To wszystko idzie w parze i pomoże Ci odkryć nową wersję siebie samej.

Pamiętaj, że jesteśmy do Twojej dyspozycji, podczas comiesięcznego pomiaru możesz zwrócić się do instruktorki z prośbą o pomoc, analizę Twoich postępów.

Do zobaczenia na sali!

Dla Twojej wygody zajęcia zostały pogrupowane:

WYSOKA
INTENSYWNOŚĆ

ŚREDNIA
INTENSYWNOŚĆ

PROZDROWOTNE

SPECJALISTYCZNE

KLIKNI J W WYBRANE ZAJĘCIA, ABY WYŚWIETLIĆ OPIS