Poprzedni
Następny

ZAJĘCIA
SPECJALISTYCZNE

POZIOM 1
Lekkie

POZIOM 2
Średnie

POZIOM 3
Intensywne

POZIOM 4
Bardzo intensywne

iko-body

BODYMED – gabinety kobiecego ciała

Specjalistyczne gabinety modelowania sylwetki, rehabilitacji oraz masażu. Nasze dyplomowane rehabilitantki zadbają kompleksowo o Twoje ciało: od poważnych kontuzji, bólu pleców, głowy, przez problemy kobiece aż po najskuteczniejsze metody modelowanie ciała i likwidację cellulitu. Zapraszamy również do damskich saun.

iko-ems

TRENING EMS – najskuteczniejszy trening świata 28minut.pl

Nowe studio treningu EMS – 28minut.pl to jedyne w BB miejsce gdzie pod okiem fizjoterapeutek odkryjesz możliwości tej nowoczesnej technologii. Odchudzanie, wyszczuplanie budowanie, rehabilitacja. Ciesz się najniższą ceną treningu EMS w Polsce! Ćwicz sama lub w parach (również dla mężczyzn).

iko-spec

Zajęcia specjalistyczne

Zajęcia w mniejszych grupach / dla pełnego komfortu , bezpieczeństwa i profesjonalizmu AKTYWNA MAMA / AKTYWNA CIĄŻA / GRUBSZA SPRAWA.

iko-grupowe

Zajęcia grupowe dla kobiet

Zajęcia 100 x w tygodniu, od rana do wieczora. Gwiazdorska obsada instruktorek, najnowsze formy fitness. Zajęcia grupowe to fantastyczna droga do sukcesu – sprawdź naszą najbogatszą w mieście ofertę zajęć dla kobiet.

iko-kobieta

Siłownia dla kobiet

Siłownia ze stałą opieką instruktorek, dostosowana do kobiecych potrzeb. Ćwicz indywidualnie bądź w grupach na codziennych zajęciach grupowych (piętnastominutówkach). Na naszej siłowni swoje życie zmieniło już tysiące kobiet. Dołącz do nich już dziś.

iko-personalne

Zajęcia personalne

Zajęcia personalne to najlepsza droga do osiągnięcia sukcesu. Ćwicz z instruktorką w specjalnej, nowej, niezależnej przestrzeni „personal box”. Zajęcia odbywają się indywidualnie bądź w grupach do 3 osób.

28minut.pl

Najskuteczniejszy trening świata

Profesjonalne

Gabinety kobiecego ciała
masaż, rehabilitacja, modelowanie, sauny

Aktywna ciąża / Aktywna mama

Grubsza sprawa / seniorki

Zajęcia grupowe dla kobiet

POZIOM 1:

Łatwo i przyjemnie

POZIOM 2:

Nie ma lekko

POZIOM 1:

Siódme poty

POZIOM 1:

Ostra jazda!

Wybierz poziom dla siebie ...